Register for Oceanside
   
Oceanside, CA. -  2014 Finalists
Championship - Girls Under 8 Sand
1st Place Oceanside Breakers 05 11
2nd Place Incredible Hawks 2

Championship - Girls Under 8 Sea
1st Place Bills United Team 2 5
2nd Place Revolution 4

Championship - Girls Under 8 Sun
1st Place Fallbrook Villa GU8 3
2nd Place Crazy 8's 0

Championship - Girls Under 9 Sand
1st Place Breakers 04 Black 4
2nd Place Express White 1

Championship - Girls Under 9 Sea
1st Place Storm - Capra 5
2nd Place Breakers 05 Salas 2

Championship - Girls Under 10 Sand
1st Place Carlsbad United FC - Elkind II 5
2nd Place Rebels Gold 3

Championship - Girls Under 10 Sea
1st Place Carlsbad United FC Gold 6
2nd Place Carlsbad United FC Gold 1 5

Championship - Girls Under 10 Sun
1st Place Eskridge 4
2nd Place Matrix San Elijo 3

Championship - Girls Under 11 Sand
1st Place Express White 5
2nd Place Breakers Black 4

Championship - Girls Under 11 Sea
1st Place Spartants 02 4
2nd Place Sand Sistas 3

Championship - Girls Under 12 Sand
1st Place Chula Vista FC 10
2nd Place Hawks Academy #1 2

Championship - Girls Under 12 Sea
1st Place South Bay Matrix Red 11
2nd Place Bubba 1

Championship - Girls Under 12 Sun
1st Place FC Heat Black 9
2nd Place Temeluca United 4

Championship - Girls Under 12 Surf
1st Place Bonita Beach Breakers 8
2nd Place Fusion 1

Championship - Girls Under 13 Sand
1st Place Unstouchables 2 7
2nd Place GU13 Academy 2

Championship - Girls Under 13 Sea
1st Place Royals 9
2nd Place Reign 7

Championship - Girls Under 13 Sun
1st Place Baby Sistahs 7
2nd Place Revolution White 6

Championship - Girls Under 14 Sand
1st Place SPF 100 11
2nd Place United - Blue  2

Championship - Girls Under 14 Sea
1st Place South Bay Matrix Loya 6
2nd Place Arsenal South Rogers 4

Championship - Girls Under 14 Sun
1st Place Claremont United Maroon 11
2nd Place Claremont United White 10

Championship - Girls Under 15
1st Place Dani's Golden Girls 6
2nd Place UPFC Espinoza 5

Championship - Girls Under 16 Sand
1st Place Wildcats 10
2nd Place FC Heat Elite 3

Championship - Girls Under 16 Sea
1st Place Liverpool Schilling 1 4
2nd Place Soccer Sistahs 3

Championship - Girls Under 17
1st Place Breakers 10
2nd Place Surfology 2

Championship - Girls Under 19
1st Place Mission 5
2nd Place Jacket Pride 1

Championship - Women U30
1st Place Soccer in the Sand 8
2nd Place Kutegurlz 5
 
Championship - Boys Under 8 Sand
1st Place  FC Heat Blue 7
2nd Place  Oceanside Breakers Black 3

Championship - Boys Under 8 Sea
1st Place  Carlsbad Crush 4
2nd Place  Oceanside Breakers 2

Championship - Boys Under 9
1st Place  Oceanside Breakers 6
2nd Place  Matrix SE 1

Championship - Boys Under 10 Sand
1st Place  FC Heat BU10 Premiere 7
2nd Place  Pachuca Mexico 6

Championship - Boys Under 10 Sea
1st Place  Juventus 8
2nd Place  Revolution White 1

Championship - Boys Under 10 Sun
1st Place Revolution 7
2nd Place Tide 4

Championship - Boys Under 11 Sand
1st Place Breakers B02 Black 7
2nd Place Barca Cantera BU11 6

Championship - Boys Under 11 Sea
1st Place Breakes B02 Blue 6
2nd Place Hemet Academy BU11 5

Championship - Boys Under 12 Sand
1st Place Hotspurs Academy Blue 4
2nd Place Hotspurs Academy Red 3

Championship - Boys Under 12 Sea
1st Place FC Heat Moura 5
2nd Place Hotspurs BU12 Red 2 4

Championship - Boys Under 13 Sand
1st Place Breakers 01 - Blk-Brian 8
2nd Place Breakers 01 - Blk-Jamel 3

Championship - Boys Under 13 Sea
1st Place Murrieta Surf 8
2nd Place FC Heat 6

Championship - Boys Under 14
1st Place Breakers Alcantar 4
2nd Place Temecula United 2

Championship - Boys Under 15 Sand
1st Place Pateadores RSM 7
2nd Place Crown Heights 4

Championship - Boys Under 15 Sea
1st Place Beach Boys 8
2nd Place Beach Bashers 3

Championship - Boys Under 16 Sand
1st Place Socal Beach Academy 5
2nd Place The Swapmeet Team 4

Championship - Boys Under 16 Sea
1st Place United Chuck 4
2nd Place United Jessy 3

Championship - Boys Under 18
1st Place The Penetrators 10
2nd Place Temecula United Academy #2 4

Championship - COED
1st Place Hot Beaches 7
2nd Place Decepticons 6

Championship - Mens Under 30
1st Place Fresno 8
2nd Place River Plate 3

Championship - The Beach Soccer USA Cup
1st Place CD Nacional (Portugal) 7
2nd Place Portland BSC (Portland, OR) 1
3rd & 4th Place - The Beach Soccer USA Cup
3rd Place LA Beach Soccer (Los Angeles, CA) 5
4th Place Fusion FC (San Diego, CA) 4

» Full Link to Schedules & Scores

 
| More